10 липня  з 10.00 до 12.00 було проведено особистий прийом громадян заступником  начальника Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Рябцуном С.В. Серед питань, з якими громадяни звернулись під час прийому, були: виділення земельної ділянки учаснику антитерорестичної операції; надання земельної ділянки в оренду; перегляд рішення про відмову в наданні дозволу на відведення земельної ділянки, як учаснику бойових дій;  Крім того, було прийняте  колективне звернення від жителів села Сошанське, Козятинського району, щодо затвердження проекту на громадські пасовища по Зозулинецькій сільській раді.

Питання, які можливо було вирішити невідкладно – вирішені позитивно. Громадянам було надано вичерпні відповіді та роз’яснення згідно чинного законодавства. Ті питання, що потребують додаткового вивчення і консультацій, будуть розглянуті  відповідними фахівцями, на підставі поданих заяв.

Довідково:

Звертаємо Вашу увагу, згідно із затвердженим графіком, особистий прийом громадян керівництвом  Головного управління здійснюється 8 разів на місяць (враховуючи виїзні прийоми).