З початку 2021 року фахівці органів Держгеокадастру у Вінницькій області спрямували до місцевих бюджетів регіону 3,9 млн грн за надані громадянам адміністративні послуги з ведення Державного земельного кадастру.

Найбільші надходження коштів у розмірі 3,9 млн грн  отримали за надання  витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Загалом з початку року фахівці Держгеокадастру Вінниччини надали громадянам 88 856 адміністративних послуг з ведення Державного земельного кадастру. Переважну більшість з них – 51 тис., або 57% від загальної кількості – громадяни отримали на безоплатній основі. Найбільшою популярністю серед безоплатних адміністративних послуг користуються послуги з державної реєстрації земельної ділянки, а також надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки понад 42 тис. та 42 тис. послуг відповідно.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.