12 червня 2018 року начальником Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Козаком Ю.В. проведено особистий прийом громадян.
Громадяни на особистому прийомі порушували актуальні питання реалізації прав на землю, захисту права власності на земельні ділянки, усунення перешкод у використанні земельних ділянок, виправлення помилок у Державному земельному кадастрі.
Також, на прийом звернулась ініціативна група жителів с.Гуменне Вінницького району щодо надання допомоги у створенні громадського пасовища. В ході прийому було встановлено, що порушене заявниками питання було предметом судового розгляду. У задоволенні позовних вимог заявникам було відмовлено. З метою повного та всебічного вивчення порушеного заявниками питань було прийнято письмове звернення.

Питання, які можливо було вирішити невідкладно – вирішені позитивно. Громадянам було надано вичерпні відповіді та роз’яснення згідно чинного законодавства. Ті питання, що потребують додаткового вивчення і консультацій, будуть розглянуті  відповідними фахівцями,на підставі поданих заяв.

Довідково:

Звертаємо Вашу увагу, згідно із затвердженим графіком, особистий прийом громадян керівництвом  Головного управління здійснюється 8 разів на місяць (враховуючи виїзні прийоми).