26 жовтня начальник Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Козак Юрій Володимирович  провів особистий прийом громадян.

Під час прийому було розглянуто звернення громадян, щодо виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, для ведення садівництва, також громадяни звертались з проханням надати допомогу в приватизації земельних ділянок, в зв’язку з наявністю спірних питань навколо меж земельних ділянок. Особлива увага була приділена питанням, які порушувались учасниками АТО.

Питання, які можливо було вирішити невідкладно – вирішені позитивно. Громадянам було надано вичерпні відповіді та роз’яснення згідно чинного законодавства. Ті питання, що потребують додаткового вивчення і консультацій, будуть розглянуті  відповідними фахівцями.на підставі поданих заяв.

В ході особистого прийому громадян було позитивно вирішено питання виділення земельних ділянок учасникам АТО на території Могилів-Подільського району .

Також з головами спілок учасників АТО на території Вінницького району та Моглів Подільського району було оговорено актуальні питання виділення земельних ділянок учасникам АТО.