Шановні колеги!

Сердечно вітаю Вас з професійним святом ! В нашій державі- професія землевпорядника є однією з найшанованіших.Від нашої відповідальної і професійної праці сьогодні ,залежить майбутній добробут та процвітання наступних поколінь .Наша плідна та ефективна праця є запорукою потужного розвитку економіки нашої держави ,продовольчої безпеки , покращення  добробуту громадян, формування ринкових відносин .

В Україні професія землевпорядника завжди користувалася повагою, тому що вона присвячена безцінному скарбу країни – її землі. Землевпорядники слідкують за тим, щоб земля використовувалась раціонально і ефективно.
Зараз в Україні проводиться земельна реформа, і саме землевпорядники є її безпосередніми виконавцями. Від їх професіоналізму залежить, наскільки по-господарськи використовується земля, в якому стані вона буде передана нащадкам.
Тож , шановні колеги , бажаю Вам , міцного здоров’я ,благополуччя ,успіхів у роботі,у справі збереження та примноження нашого безцінного скарба на благо зміцнення країни!Нехай у Вашому житті буде більше приємних хвилин ,великих звершень та бажаних досягнень.Миру,добра ,процвітання та рясних Божих благословінь Вам та Вашим родинам!
Начальник Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області
Юрій Козак