Щотижнево керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області проводяться особисті прийоми громадян. Два рази на місяць проводять виїзні прийоми громадян безпосередньо районах Вінницької області. Прийоми громадян проводяться відповідно до затвердженого графіку.

За звітний період керівництвом було проведено 88 прийомів громадян, з них – 22 виїзних. В ході особистих та виїзних прийомів громадян було прийнято 436 громадянина. 380 громадянам було надано відповідні фахові роз’яснення, 56 порушених громадянами питань було вирішено по суті.

Під час прийому громадяни порушувалось чимало актуальних питань. Найбільш поширені питання:

–        Виділення земельних ділянок;

–        Надання допомоги при приватизації земельних ділянок;

–        Надання допомоги при вирішенні земельних спорів;

–        Виділення земельних ділянок учасникам АТО.

Звернення громадян під час особистого прийому громадян забезпечують постійний зв’язок між державою та її громадянином, надають можливість через проблеми окремого заявника бачити проблему суспільства в цілому, а реалізація через звернення конституційних прав і свобод є кроком до зміцнення демократичної правової держави. Наразі, організація та проведення особистих та виїзних прийомів громадян у Головному управлінні Держгеокадастру у Вінницькій області буде й надалі пріоритетною у повсякденній діяльності та спрямованою лише на поліпшення якості розгляду звернень громадян та безумовне виконання вимог законодавства про звернення громадян.