З початку поточного року станом на  11.09.2020 у межах реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження документацій із землеустрою до органів Держгеокадастру у Вінницькій області надійшло з інших областей 17983 документації, з них отримали позитивний висновок 16276 документацій, відмовлено в погодженні — 1614 та 93 перебувають у стадії розгляду.

Спеціалістами структурних підрозділів  у районах та м. Вінниці Головного управління Держгеокадастру у Вінницької  області направлено на погодження до інших областей понад 11878  документацій із землеустрою.

Усього в структурі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області здійснюють розгляд та погодження документацій із землеустрою за принципом екстериторіальності 40  кваліфікованих експертів, які відповідають критеріям, визначеним статтею 23 Закону України «Про державну експертизу землевпорядної документації».

Довідково:

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу.