Наголошуємо, що на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийнято рішення , згідно  з яким через небезпеку поширення COVID-19  з 18 листопада  2021 року на території Вінницької області вводиться “червона” зона  карантину.

На території України на період дії карантину запроваджуються обмежувальні протиепідемічні заходи. Головне управління Держгеокадастру у Вінницькій області нагадує, що на виконання наказу Держгеокадастру від 16.10.2020 р. № 435 щодо встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 припиняються:

  • проведення особистих, виїзних прийомів керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області та структурних підрозділів у районах області;
  • прийом громадян у Громадській приймальні.

Обслуговування фізичних та юридичних осіб, а також прийом громадян забезпечується через комунікаційні засоби:

  • За допомогою «Скриньок звернень», розміщених на 1 поверсі приміщення Головного управління (м. Вінниця, вул. Келецька, 63),   а також у територіальних структурних підрозділах;
  • Засобами поштового зв’язку за адресою: 21027, м. Вінниця, вул. Келецька, 63;
  • в електронному вигляді: vinnytsia@land.gov.ua
  • Організовано інформування населення через вебсайт.

Водночас повідомляємо, що всі Е-сервіси Держгеокадастру( https://e.land.gov.ua/  )  працюють у звичному режимі і кожен охочий має можливість ними скористатися не виходячи з дому.

Дякуємо за розуміння!

Бережіть здоров’я своє та своїх близьких!