[:ua]З початку запровадження ініціативи про забезпечення учасників АТО земельними ділянками уВінницькій  області 1079 військовослужбовців отримали у власність 634,8623 га.

Наразі до Головного управління звернулося 4114 учасників антитерористичної операції з клопотаннями про отримання земельних ділянок.  Розглянувши отримані заяви,  землевпорядники прийняли  3652 рішення про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою на землі площею 3207,50 гектари. Іншим звернення знаходяться у стадії розгляду.

Із загальної кількості  військовослужбовців, які подали до Головного управління заяви , садівництвом  виявили бажання  займатись на 1227 ділянках. Для будівництва та обслуговування житлових будинків та господарських споруд подано 494 заяви. Ще 1931  власників воліли б займатись  особистим селянським господарством.

Найбільшу кількість клопотань військові подали у Вінницькому(1110), Калинівському (269), Могилів-Подільському (174) районах області.

Довідково:

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.[:]