– 196,05 га – для індивідуального садівництва;
– 3646,00 га – для ведення особистого селянського господарства;
– 340,71 га – для будівництва та обслуговування жилого будинку.
До Головного управління звернулося 5555 учасників антитерористичної операції з клопотанням про отримання земельних ділянок. З них 4854 громадянам надано дозволи на розробку документації із землеустрою на загальну площу 4848 га.
Станом на 12 березня затверджено проекти відведення земель 1531 учаснику антитерористичної операції та передано у власність 1154 га. Із зазначених вище громадян 55 членів родин загиблих під час військових дій та члени 3 родин які втратили рідних під час кривавих подій на Майдану 2014 року.
Окремо органами місцевого самоврядування видано 813 рішень про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на загальну площу 365 га, з них 120 учасників АТО затверджено проекти та передано у власність ділянки на площу 83 га.
З метою налагодження співпраці Головним управлінням ініційовано та укладено з органами місцевого самоврядування 565 меморандумів про співпрацю в частині забезпечення земельними ділянками учасників АТО.
Довідково:
Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.
На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства. На сайті Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області www.vinoblzem.gov.ua , у розділі “Інформація для учасників АТО” міститься перелік зарезервованих масивів . Дана інформація постійно оновлюється.[:]